Domena dla agencji nieruchomości – RynekWtorny.pl

 •  
 •  

RynekWtorny.pl, czyli idealna domena dla agencji nieruchomości. Nie tylko nowej, chcącej w zauważalny w branży sposób wejść na zatłoczony rynek pośrednictwa nieruchomości. Również dla agencji, która po miesiącach, latach działalności dostrzega, że z jej nazwą, a tym samym i domeną wiążą się konkretne ograniczenia.

Jaka powinna być domena dla agencji nieruchomości?

Zanim odpowiem w dość oczywisty i całkowicie subiektywny, a wręcz stronniczy sposób, jaka powinna być domena dla agencji nieruchomości, działającej na rynku wtórnym nieruchomości zastanówmy się, jaka powinna być domena w ogóle – w szerszym ujęciu?

 • Krótka
 • Łatwa do zapamiętania
 • Łatwa do podyktowania
 • Prestiżowa
 • Unikalna

RynekWtorny.pl – domena dla agencji nieruchomości

 

domena dla agencji nieruchmości rynek wtórny

 

Mawiają, że domeny internetowe to odpowiedniki adresów w świecie realnym. Te bardziej prestiżowe są droższe i lepiej zlokalizowane. W tzw. realu, pod dobry adres łatwiej jest trafić, dojechać. Łatwo go też znaleźć. To samo dotyczy adresów wirtualnych – domen. W obu przypadkach inwestycja w dobry adres jest kosztowna, jednak niesie za sobą wymierne korzyści. W obu przypadkach daje też szansę na większą liczbę klientów.

Dlaczego warto zainwestować w domenę RynekWtorny.pl ?

Średnia cena ofertowa metra kwadratowego nieruchomości w Śródmieściu Warszawy wynosi 13 000 PLN. To cena porównywalna z ceną domeny RynekWtórny.pl – dodajmy, że za kwotę taką na warszawskim Śródmieściu nabędziemy np. 2% powierzchni całej nieruchomości. Za taką kwotę wynajmiemy też biuro pod dobrym adresem, przy czym będzie to koszt stały, płatny co miesiąc. Natomiast inwestycja w domenę rynekwtorny.pl jest jednorazowa (nie wspominając o symbolicznym koszcie za coroczne przedłużenie domeny). Wróćmy do sedna sprawy. Oto argumenty, które powinien rozważyć każdy agent rozpoczynający działalność w sieci, poszukujący dla swojej agencji nazwy – domeny, adresu.

 

 • Domena RynekWtórny.pl jest łatwa do zapamiętania. Tematycznie jest bardzo ściśle powiązana z rynkiem nieruchomości, więc jej wybór na nazwę nowej agencji byłby naturalny. Nie trzeba silić się na przydługie kombinacje słów „nieruchomości”, „estate” itp. Konkretnie: rynek wtórny – to obszar, na którym działasz.

 

 • Domena rynek wtórny jest łatwa do podyktowania. To bardzo ważne w codziennej pracy agenta, która wiąże się z licznymi rozmowami twarzą w twarz i przez telefon. Osoby, które na co dzień dużo rozmawiają z nowymi osobami, klientami wiedzą jak uciążliwe jest dyktowanie, literowanie np. przez telefon trudnej nazwy. Zdarzają się też domeny z myślnikami, czy polskimi znakami. W takich przypadkach zawsze podczas dyktowania adresu należy dodać przykładowo „pisane bez polskich znaków” lub słowo „myślnik”, jeśli człony nazwy – domeny są rozdzielone.

 

 • Nazwa Rynek Wtórny idealnie nadaje się do reklamy radiowej. Choć w ostatnich latach trwa boom na promocję w sieci, nie da się zaprzeczyć, że miliony ludzi spędza codziennie po kilkadziesiąt minut za kółkiem. Wiele z nich słucha radia. Reklama radiowa jest relatywnie tania. Można ją wykorzystywać lokalnie. O ile w rozmowie możemy komuś podyktować nazwę, a nasz interlokutor ją zanotuje, o tyle podczas jazdy samochodem notowanie jest niebezpieczne, wręcz zabronione. Pozostaje tylko liczyć na pamięć odbiorcy słuchającego reklamy w radio. W przypadku nazwy „Rynek Wtórny kropka pl” zadanie „targetu reklamowego” (Twoich potencjalnych klientów) jest bardzo ułatwione. Nie sposób nie zapamiętać tych dwóch słów. Po prostu Rynek Wtórny i pl. Co więcej, w skład pakietu wchodzi też domena IDN, czyli z polskim znakiem – „ó”. Dyktujemy więc – reklamujemy „Rynek Wtórny”. Nawet jeśli ktoś wpisze w adresie „o z kreską” to i tak trafi dzięki przekierowaniu na docelowy adres rynekwtorny.pl. Co jeszcze? Przy tak łatwiej do podyktowania i zapamiętania domenie zaoszczędzisz też na zakupie sekund z czasu antenowego. Bezzasadny argument? To dlaczego lektorzy czytający obowiązkową regułkę na koniec reklam leków tak się śpieszą?

 

 • Zainwestujesz raz, później zaoszczędzisz na reklamie, która będzie skuteczniejsza. Jak? Powiedzmy, że reklamujesz się w Google. Inni też to robią. Przyjmijmy, że Twoja reklama przykuwa uwagę, generuje wysoki CTR – liczbę przejść na stronę. Internauci wchodzą, przeglądają ogłoszenia, wychodzą. I co dalej?Jeśli nie zapamiętają nazwy Twojej strony, to bardzo często… – NIC. Jeśli Twoja nazwa będzie łatwa do zapamiętania, kolejnym razem wpiszą ją „z palca”, lub trafią do Ciebie z wyników organicznych Google. Jednak co musi się wydarzyć najpierw? Po pierwsze muszą zapamiętać Twoją nową dla nich nazwę. A jakiej nazwy dotyczy ten artykuł? Pamiętasz jeszcze?

Dzień dobry. Jestem z Rynek Wtórny PL

 

domena dla agencji nieruchmości rynek wtórny wizytówka

 

Taki adres jest też doskonały do przedstawiania się podczas konferencji, szkoleń, paneli dyskusyjnych. Wyobraź sobie, że przedstawiasz się na prezentacji, konferencji, szkoleniu. Wystarczy, że nazwę wypowiesz tylko raz. Nie musisz literować, tłumaczyć pisowni, powtarzać. Słuchacze od razu też założą (i słusznie), że mają do czynienia z poważną organizacją.

Prestiżowa nazwa dla agencji nieruchomości 

Oczywiście „wszystkie dobre nazwy dla biur pośrednictwa nieruchomości są już zajęte”. Prawie wszystkie – bo jedna jest wolna. I to jaka!? Po co tworzyć kombinacje słów, które trudno będzie spamiętać i skojarzyć z branżą nieruchomości? Na wyciągnięcie ręki jest domena, pod którą znajduje się portal, na którym właśnie jesteś.

 

wizytówka agenta rynek wtórny

Dzięki pozostałym pięciu domenom nikt się pod Ciebie nie podszyje

 

domena dla agencji nieruchmości rynek wtórny pl

Co Ci po domenie RynekWtorny,pl, jeśli pod nazwą RynekWtórny.pl (z polskim znakiem) lub RynekWtórny.com działałby ktoś inny? W dodatku również w branży nieruchomości. W przypadku zakupu domeny rynekwtorny.pl ten problem nie istnieje. W tej samej cenie nabędziesz prawa do wszystkich sześciu poniższych domen:

RynekWtorny.pl
RynekWtórny.pl
RynekWtorny.com
RynekWtorny.eu
RynekWtorny.org
Rynek-Wtorny.pl

 

Domena RynekWtorny.pl – cena

Ile to wszystko kosztuje? Domena RynekWtorny.pl to inwestycja rzędu 11 999 PLN (netto). To o tysiąc złotych mniej niż średnia cena ofertowa metra kwadratowego mieszkania w Śródmieściu w Warszawie. Czy warto?
Jeśli chcesz wejść do branży z prestiżową nazwą i zwiększyć swoje szanse na rozpoznawalność i pozyskiwanie prestiżowych klientów, warto rozważyć taką inwestycję. Jeśli jestem przy tym dobrym agente, inwestycja zwróci się już po pierwszej transakcji.


 •  
 •