Domena RynekWtorny.pl na sprzedaż

  •  
  •  

Jeszcze teraz możesz kupić domenę RynekWtorny.pl z dodatkowymi domenami w pakiecie. Za jedną cenę zbliżoną do ceny za metr kwadratowy mieszkania w stolicy możesz przenieść się pod nowy, prestiżowy adres. Nie wymyślaj dziwacznie brzmiących nazw. Zainwestuj jedną pensję w nazwę, której od razu będą ufali Twoi potencjalni klienci.

Nie za każdą nazwą stoi prestiż i zaufanie, więc jeśli Twoja nazwa nie wzbudza zaufania w pierwszych dwóch sekundach, to potencjalny klient nie zdecyduje się na kontakt z Tobą lub Twoimi pracownikami. „Dobra wiadomość” jest taka, że prawdopodobnie nigdy się nawet się o tym nie dowiesz.

Domena RynekWtorny.pl – cena

11 999 PLN (netto) to łączna cena za wszystkie poniższe adresy. Nie ma możliwości podzielania tej kwoty i odkupienia tylko wybranej domeny. Inwestujesz tylko 11 999 netto, a Twoja działalność trafia pod nowy, prestiżowy, łatwy do zapamiętania i „z marszu” rozpoznawalny adres:

  1. RynekWtorny.pl
  2. RynekWtórny.pl
  3. RynekWtorny.com
  4. RynekWtorny.eu
  5. RynekWtorny.org
  6. Rynek-Wtórny.pl

Prawda, że to dużo za taką cenę? Domena RynekWtorny.pl – co zyskasz i na czym zaoszczędzisz w kolejnych latach działalności pod nowym adresem?

Dlaczego jednorazowa inwestycja to tak naprawdę ograniczenie przyszłych kosztów, przeczytasz tu – w artykule:

Domena dla agencji nieruchomości – RynekWtorny.pl

Oczywiście taka nazwa nie musi być wykorzystywana wyłącznie pod działalność agencji nieruchomości.

Inne możliwości wykorzystania nazwy RynekWtorny.pl to:

RynekWtorny.pl – nazwa dla portalu z nieruchomościami

RynekWtorny.pl – nazwa dla portalu tematycznego. Wiadomości o cenach nieruchomości, prawie, baza wiedzy o rynku wtórnym, portal dla osób chcących kupić lub sprzedać mieszkanie, nieruchomość.

RynekWtorny.pl – nazwa dla portalu organizacji branżowej. O branży nieruchomości dla branży nieruchomości. Grupa agentów nieruchomości to całkiem przyzwoita grupa docelowa – osób przedsiębiorczych, zamożnych, wykształconych, otwartych, doskonale radzących sobie w kontaktach B2C i B2B.

Chcesz kupić domenę RynekWtorny.pl? Napisz >>>


  •  
  •